Zobrazit navigaci

Školní jídelna

1. Odebírání stravy ze školní jídelny je možné pouze po řádné registraci strávníka ve školní jídelně a úhradě stravného.
  2. Stravné se hradí inkasním příkazem na účet 287 836 488/0300, vždy měsíc předem k 20. dni v měsíci. Při platbách nezapomínejte na variabilní symbol, který byl školní jídelnou přidělen. Výjimečně lze v případě cizích strávníků platit stravné hotově. A to měsíc předem vždy k 25. dni v měsíci v čase od 8:00 do 9:00.
  3. V případě, že nebude stravné přihlášeno a řádně zaplaceno, není možné stravu odebrat.
  4. Stravovací potřeby (přihlášky, odhlášky) se provádí v systému Strava.cz. Každý strávník je povinen odhlásit (přihlásit) stravování den předem do 13,00 hodin.
  5. Děti MŠ a ZŠ májí nárok na dotaci oběda (úhrada ceny potravin bez režijních nákladů). Dotovaný oběd se poskytuje pouze za splnění určitých podmínek. Strávník musí být žákem dané školy, je v ní zapsán ke stravování (je veden v matrice ŠJ) a účastní se výuky nebo školní aktivity. Nárok na dotované jídlo má dítě a žáka v 1. den neplánované nepřítomnosti ve škole. Pozn. V případě nemoci žáka se strava vydává do přinesených jídlonosičů pouze první den nemoci od 10,45 do 11,00 hodin. V dalších dnech nemoci nemá dítě na dotovaný oběd nárok. Na dotovaný oběd nemá nárok ani školák v době školních prázdnin, ředitelského volna apod., proto jsou žáci ZŠ v tuto budu automaticky odhlášeni.
    V případě dětí a žáků, kdy nebude strava odhlášena, nelze stravu vykázat jako dotovanou a bude v takovém případě účtována spolu s režijními náklady. Neodhlášený oběd poté platí v plné výši dle kalkulace ceny oběda, tj. finanční norma na potraviny + náklady 48,-.

6. Aktuální ceník v záložce Dokumenty Školní jídelny.