Pěvecká soutěž – Jihočeský zvonek 2024

15/04/2024

Ani letošní školní rok se neobešel bez pěvecké soutěže Jihočeský zvonek, kterou jsme uspořádali v úterý 9. dubna. V malé tělocvičně se usadily děti z 0. - 3. třídy, aby mohly své spolužáky podpořit a držet jim pěsti při jejich vystoupení převážně s lidovými písněmi.

39 účinkujících soutěžilo ve 4 kategoriích podle věku a porota to mnohdy neměla úplně jednoduché při rozdělování jednotlivých postů. Určitě by ráda ocenila co nejvíc zpěváčků, ale na pomyslné stupně vítězů mohli vystoupat jen ti nejlepší - gratulujeme!

Pochvalu za zpívání a odvahu si však zasloužili úplně všichni včetně dětí z přípravné třídy, které se představily společným zpěvem písniček i s pohybem.

Kategorie - 1. třída -            1. místo – Kubová Ela, Sluková Natálie

2. místo – Mrázová Julie, Vondráčková Emma